جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی در هتل پارسیان آزادی

هتل پارسیان آزادی این روزها میزبان «جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی» است. در این گزارش با غذاهایی که در این جشنواره سرو می‌شود آشنا می‌شویم.

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی در هتل پارسیان آزادی

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی از روز ۲۰ شهریور کار خود را در هتل پارسیان آزادی آغاز کرده است و تا ۲۷ شهریور ماه، جمعی از بهترین آشپزهای تایلندی، به طبخ و ارائه این غذا خواهند پرداخت.

این جشنواره در روز افتتاحیه خود میزبان سفیر و نماینده سفارت خانه‌های ۱۰ کشور بود که برای شرکت در این مراسم در هتل پارسیان آزادی حضور یافتند.

بخش بازاریابی هتل پارسیان آزادی این جشنواره را با همکاری سفارت پادشاهی تایلند به منظور معرفی غذاهای تایلندی و آشنایی مردم ایران با فرهنگ غذایی این کشور، برگزار کرده است.

ما هم در شب دوم این جشنواره سری به رستوران هتل پارسیان آزادی زدیم و با یک گزارش تصویری به منظور آشنایی با بعضی از این غذا، همراه شما خواهیم بود.

این جشنواره تا ۲۷ شهریور ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با این غذاها به هتل پارسیان آزادی مراجعه کنند. مبلغی که باید برای استفاده از این سلف سرویس بپردازید، ۹۹ هزار تومان به ازای هر نفر است. اگر شما هم غذاهای تایلندی را امتحان کرده‌اید، تجربه خود را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید. نهاد گردشگری تایلند در ایران این جشنواره لذیذ را ترتیب داده است.

 

منبع : کجارو